Make-up na święta – sprawdź koniecznie

Wyglądają olśniewająco i wspaniale na kolejne święta. Spróbuj kolorowych, srebrnych pudrów, cieni pod oczy i zachwycające czerwonych szminek na usta, które mówią „pocałuj mnie!”

Paleta kolorów

Pomysły na paletę kolorów obejmują rzadkie, szlachetne metaliczne kolory jak i sezonowe czerwienie, zielenie i bieli! Dlaczego nie świętować sezonu z fantazyjnym i zabawnym makijażem?

Brwi pod kontrolą

Ukształtuj brwi, wyrwij zbłąkane włosy i wypełnij nieliczne miejsca cieniem lub ołówkiem w naturalnym odcieniu, zgodnie z naturalnym kształtem brwi. Postaraj się, aby wyglądały one równo. I pamiętaj, że Twoje brwi są jak oprawki dla Twoich oczu. Chcesz, aby uzupełniały one Twoje ładne spojrzenia, a nie odwracały uwagę od nich.

Wyglądaj zalotnie

Użyj małej szczoteczki do cieni powiek lub kątowej szczoteczki, w zależności od tego, jak mocno chcesz podkreślić oczy. Użyj zielonego cienia do cieniowania blisko linii rzęs wokół każdego oka. Dodaj więcej dramatyzmu, podkreślając oko czarnym kredką do oczu i nakładając dwie warstwy czarnego tuszu do rzęs.

Świąteczne kolory makijażu

Spróbuj nałożyć biały cień na powieki i pod brwiami. Dolne linie rzęs podkreśl zielonym cieniem. Aby uzyskać większą wyrazistość, rozważ dodanie czarnego eyelinera do linii górnej a następnie dodaj dwie warstwy tuszu do rzęs. Podkręć rzęsy, aby uzyskać efekt dużych oczu. W przypadku ust, trzymaj się neutralnego koloru.

A co z bielą?

Podświetl swoje oczy bielą (jak śnieg), która odświętnie przechodzi w porywającą czerwień.

Co oprócz bieli i czarnego?

Czym można jeszcze pokryć oczy poza bielą i czernią? Srebrem! Wybierz mieniący się odcień srebra. Dodaj tajemniczości i intrygi seksownemu i dramatycznemu czarnemu eyelinerowi, czarnemu tuszowi do rzęs, a nawet odrobinie czarnego cienia do powiek w zewnętrznych kącikach powiek, przytulając linię rzęs.

Makijaż – zrób to sama

Licencja artystyczna należy do Ciebie, więc bądź kreatywna i bądź swoją własnym makijażystą. Baw się swoją paletą kolorów. Zapoznaj się z trendami w makijażu i dowiedz się, jak to zrobić na YouTube i blogach.

Eksperymenty w makijażu

Eksperymentuj z różnymi odcieniami zieleni, np. jaśniejszą miętową zielenią i ciemną leśną zielenią. Pamiętaj, że podstawową koncepcją konturu jest nadanie rysom twarzy większej wyrazistości, głębi i wymiaru, a także szczupłości i kształtu twarzy. Zazwyczaj podkreślenie zwraca uwagę na dany obszar i wyróżnia się, a także dodaje kontrastu ciemniejszym obszarom.

Znudziło Ci się robienie własnego makijażu? Udaj się do profesjonalistów i zleć wykonanie makijażu, niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na pełny makijaż, czy wolisz tylko brwi, oczy, policzki lub usta. Albo zaproś kilka dziewczyn, zanim wyjdziesz i daj im wystarczająco dużo czasu na zrobienie sobie nawzajem makijażu.

Wyglądaj jak najlepiej i kochaj swój wygląd, zanim wyjdziesz na to świąteczne przyjęcie. Dalej, dziewczyny, czas na imprezę!