Co zamiast czarnych ubrań – poradnik

Czy kiedykolwiek czułaś się, jakby wkradła się rutyna w Twoją szafę? Czy zawsze nosisz to samo? Czy zawsze sięgasz po czarne ubrania? Czas spróbować czegoś nowego! Nie bój się wyjść ze strefy komfortu w modzie, ponieważ jest to strefa satysfakcji i zabawy, w której możesz być. Zainspirujcie się następującymi wskazówkami dotyczącymi mody!

Neutralne kolory

Czarny nie jest jedynym neutralnym kolorem, jaki istnieje. Możesz sprawić, że każdy kolor będzie neutralny dzięki temu, jak go stylizujesz. Na przykład grochy mogą być neutrale. Spódnica ołówkowa z nadrukiem w kropki połącz z jasnoniebieskim topem i nie bój się być odważna. Grochy można łączyć z dowolnym kolorem lub zachować go w sposób konserwatywny i nosić grochy z innymi neutralnymi kolorami, takimi jak złoty, czarny lub brązowy. I tak, złoto też jest neutralne!

Jednokolorowo? Nie bój się!

Możesz nosić pojedyncze kolory i nie wybuchniesz! Jeśli boisz się nosić cały kolor czerwony, noś cały granatowy lub cały biały. Noszenie tego samego koloru od stóp do głów pomaga wydłużać ciało i tworzyć pionowe linie. Spróbuj, pokochasz to, co czujesz i jak wyglądasz!

Materiał

Skóry mogą całkowicie zmienić Twój wygląd. Dodanie innej tkaniny do innej dodaje nowy wymiar i intryguje. Możesz sobie powiedzieć: „Nigdy nie założyłabym skórzanych spodni”, ale gdy tylko je założysz i przymierzysz z resztą szafy, otworzy się przed Tobą zupełnie nowy świat.

Nadruki

Nie jest to takie trudne, jak się wydaje. Z powodzeniem zmieszasz i dopasujesz nadruki, nie wyglądając jak kołdra twojej babci. Po prostu wyciągnij wszystkie wzory o podobnych rozmiarach z jednym wyraźnym kolorem akcentującym.

Akcesoria

Nigdy nie możesz dodać zbyt wielu akcesoriów do stroju. Postaraj się jednak, aby Twoje akcesoria były w tym samym kolorze i dotyku. Spróbuj połączyć złote dodatki z brązową torebką zamiast srebrnej metalicznej.