Co założyć na różne okazje – sprawdź!

Wakacje przynoszą wiele zabawnych spotkań i imprez z rodziną i przyjaciółmi. Podczas gdy mogą być one naprawdę przyjemne, to czasami znalezienie odpowiedniego stroju może być wyzwaniem. Zapoznaj się z moimi wskazówkami poniżej, abyś znalazła swój styl!

Ubranie na obiad Wielkanocny

Wygoda jest kluczowa, jeśli chodzi o obiad Wielkanocny. Popełnisz błąd, zakładając sukienkę obcisłą lub bardzo dopasowaną do kształtu Twojego ciała. Upewnij się, że wybierasz coś, co jest wygodne i ma dużo miejsca na dodatkowe kalorie, jeśli jesz za dużo. Więc wybierz sukienkę, sukienkę rozkloszowaną lub ołówkową i połącz jedną z nich z świetnymi butami.

Strój na dożynki

Jeśli nie byłaś na jesiennym festiwalu dożynek, to przegapiłaś bardzo wiele! Jest to typowa tradycja i obejmuje imprezę, grillowanie, dynie, jazdę na sianie i wiele innych regionalnych tradycji. Wybierzcie coś wygodnego, w czym będziecie mogli chodzić przez cały dzień. Jeśli na dworze jest chłodno, dodaj szalik lub ciepłą kurtkę. Jesteś gotowa na swoją jesienną imprezę!

Impreza firmowa

Jest to bardzo ogólna impreza i ubiór zależy od jej lokalizacji. Jeśli wybierasz się do eleganckiej restauracji, musisz wybrać coś bardziej formalnego, np. sukienkę i obcasy. Jeśli idziesz do domu szefa na grilla możesz założyć ładne dżinsy i ładną bluzkę. Jeśli będzie to impreza świąteczna to strój, który jest zawsze bezpieczny w okresie świątecznym, to sukienka sweterkowa z płaskimi butami. Możesz ją urozmaicić wieloma dodatkami.

Impreza ze znajomymi

Imprezy z przyjaciółmi i znajomymi podczas wakacji mogą świetną okazją aby założyć coś luźnego a zarazem bardzo stylowego! Ale Twoja garderoba na tej imprezie zależy głównie od miejsca, w którym się odbywa. Generalnie nie przejmuj się niczym i wyjmij wygodne ubranie – bo kiedy indziej możesz nosić te fantazyjne ubrania ze swojej szafy? Wyjmij je i załóż na kolejnej imprezie!

Podsumowując nasze powyższe zestawienie: wybierz to, co sprawia, że czujesz się najlepiej. Jeśli czujesz się w czymś piękna, nie przejmuj się modą i wybierz taki ubiór!