Jak ubierać się do biura w lato

Ubrania biurowe mogą być gorące i duszne, zwłaszcza jeśli mamy za oknem upał. Ostatnią rzeczą, jaką chcesz w pracy, jest rozpraszanie się gorącą temperaturą. Sprawdź nasze porady – jak ubrać się do biura!

Warstwy mogą być twoimi przyjaciółmi.

Oto dobre wieści o warstwach – zawsze możesz coś zdjąć. Spróbuj połączyć lekką koszulę z lnianą lub letnią tweedową marynarką. Jeśli zrobi ci się gorąco, możesz zdjąć swoją zewnętrzną warstwę, ale kluczem jest upewnienie się, że ubranie pod spodem jest odpowiednie dla biura i może być noszone bez przykładowo marynarki. Ponadto, nawet jeśli na zewnątrz jest super gorąco, wiele biur jest klimatyzowanych i może być dość chłodno. Będziesz potrzebowała tych warstw w razie jakby klimatyzacja zbyt mocno schłodziła pomieszczenia.

Pomyśl o otwartych butach.

Jeśli Twoje środowisko pracy nie wymaga stricte stroju biznesowego, a buty z otwartymi palcami są odpowiednie, lato to czas, aby wydobyć swoje ulubione buty z okrytymi palcami z szafy. Ostrzeżenie: kupując buty z otwartym palcem do pracy, musisz być ostrożna, ponieważ mogą one wyglądać zbyt swobodne i niechlujne. Nie należy nosić sandałów, które mogą być noszone na plaży. Zamiast tego wybierz bardziej eleganckie buty z otwartym palcem.

Podaruj swoim kostkom trochę miłości

Odsłaniając kostki u nóg, możesz sprawić, że będzie Ci nieco chłodniej. A pokazanie ich w odpowiednich butach, może optycznie wydłużać nogi. Wybierz spodnie, które są profesjonalne, ale nie luźno dopasowane.

Wybierz klasykę z bielą lub czernią

Kto nie lubi nosić czarnych spodni? Zazwyczaj trzyma się je do jesieni i zimy, ponieważ większość z nas uważa je za odpowiednie na chłodniejsze miesiące. Ogólną zasadą przy noszeniu wszystkiego w jednym kolorze jest posiadanie różnych tekstur, aby wywołać zainteresowanie. Dodaj dodatkowy kolor za pomocą dodatków.

Lekkie tkaniny

Oczywiście, lipiec to nie czas, abyś nosiła swój wełniany biznesowy garnitur. Zachowaj swoje cięższe i cieplejsze tkaniny na późną jesień i zimę. Wybierz bawełnę, len i wszystko co lekkie, aby zachować chłód i wyglądać świeżo latem.

Oto Twoja ogólna zasada dotycząca letniej mody w biurze: zachowaj klasę i chłód dzięki wyborowi lekkich tkanin i jaśniejszych kolorów, aby dodać sobie stylu i osobowości!